12:00 13. septembris, 2018.

Jaunu dalībnieku uzņemšana

                                     Jaunu dalībnieku uzņemšana

              Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „ Mazā Ģilde”

                                                Amatu 5

                  

                                                             D E J U     A N S A M B Ļ I       

                    TDA Dzintariņš - mākslinieciskā vadītāja Olga Freiberga  8.septembrī 11.00

                     DA Daiļrade  - mākslinieciskā vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne

                    www.tda-dailrade.lv

                   VPDK Daiļrade- mākslinieciskā vadītāja Gunita Zirne (26339360)

                    TDA Līgo  -  mākslinieciskais vadītājs Jānis Purviņš -www.ligo.lv

                                       

  K   O    R    I

          Balsis  (jauniešu ) - mākslinieciskais vadītājs  Ints Teterovskis  www.balsis.lv     

          Sonore  (jauktais)-  mākslinieciskais vadītājs Andis Groza

                                          6. un 13.septembrī plkst.18.30  , www.sonore.lv

          Mūza (jauniešu) -  mākslinieciskais vadītājs  Guntis Cimiņš 5. septembrī 18.00

          Frachori (vīru)- mākslinieciskais vadītājs Andrejs Mūrnieks 11. ,13.septembrī 19.00

Sudrabotā gaisma (senioru sieviešu)- mākslinieciskā vadītāja  Irīna Švarcbaha

   6. septembrī 11.00, pirmdienās, ceturtdienās

          Ausma (sieviešu)- mākslinieciskais vadītājs  Jānis Zirnis

                                     (kormeistare V. Grīnhofa 25939626 )

 

           Folkloras kopa Vilcenes- vadītāja Ieva Kalniņa (26391231) 10.septembrī 19.00

          Vokālā grupa Putnu dārzs- vadītāja Antra Dreģe  

          Kokļu klubs- vadītāja Iveta Tauriņa

                                 9.septembrī  16.00 Rīgas Skolēnu pilī  Kr.Barona 99

          Kamene  (audēji) -vadītāja Marina Sproģe  4., 6.septembrī  16.00 – 19.00

          Tīne  (pinēji)-  vadītāja Edīte Laiviņa 4.,6.oktobrī  11.00-16.00

          Nianse (ādas māksla) -vadītāja Ilda Sīlis (295046 09(vēlams ar priekšzināšanām)

          Tautas gleznošanas studija ”Ģilde”- vadītāja Ausma Danemane 12.septembrī 19.00

          Tautas kinostudija - vadītājs Romualds Pipars  20.septembrī 18.00

          Bērnu vokālais ansamblis  “ Kolibri” -vadītāja Inita Malnača (28300243)

                                  5.,10.septembrī  17.00-19.00 ,                         

Bērnu popgrupa ”Podziņas”- vadītāja Skaidrīte Daugule (26470788)  

                          10.,13. septembrī 15.00 V.Zālīša sākumskolā, Kalpaka bulv.8

          Bērnu un jauniešu teātra studija  “Vinnijs”   režisores Karīna Šišlo un Inguna Gremze  

                                 septembrī otrdienās, ceturtdienās 16.00 -18.00 (no 8 gadiem)

Bērnu zīmēšanas studija - vadītāja Kristīne Otersone  11.,13. septembrī 17.00  

          Vecpilsētas teātris- režisore Edīte Neimane (26013115)

                                    11,12.septembrī 19.30 Latvijas Kultūras  koledžā ,Bruņinieku 57

           

           Tālrunis  67037984

             www.mazagilde.lv

           maza.gilde@riga.lv


Tuvākais pasākums

Koncerts "Debesis uz mani paskatījās"

23.09.2018. - 17:00

Veltījums Inesei Zanderei

Pasākumu kalendārs

September 2018
Mo
Tu
We
Th
Fr
Sa
Su
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mazā Ģilde - karte